22 comments

 1. I'm wondering what I am missing here. I did a quick cost calculation per watt, and just the raw solar panels (before all the other parts and labor) come out to about twice what a decent, pre-built solar panel costs. In other words, unless I'm missing something, it's cheaper to buy pre-built solar panels and save yourself all this work.

 2. Eso se "comprar células solares" no se puede decir que es un invento de un nuevo panel solar fotovoltaico. No obstante, si alguien publica cómo hacer una célula solar con materiales nuevos o reciclados y la haga funcionar, entonces si se estaría hablando de un nuevo invento fotovoltaico. Pero exponer un video con células previamente adquiridas no necesariamente "es un invento". Es mi personal opinión. Saludos desde México.

 3. شما که زحمت ویدئو رو کشیدید چه قدر خوب بود مواد لازم را حداقل به فارسی ترجمه میکردی 🤗

 4. Great video .
  Very helpful .
  Sir ,thank you so much for shearing your knowledge .
  I am from Sri Lanka .

 5. Всё красиво, но. Эпоксидный клей не переносит ультрофиолет UV противопоказан!!! Толи дело полиэфирная смола, но не каждая

 6. Korona virüsü durdurmak için spreyler kullanmalıyız. Maliyetini devletler üstlenmeli vatandaşlar da ücretsiz olarak kullanmalı. Kalabalık ortamlara girerken spreyi ağıza ve burun içine sıkınca korona virüsler ölecek ve diğer insanlara bulaşamayacak. Böyle olması gerekir. Türkiyede internet alışveriş sitelerinde Farmisol adında bir sprey var. Bu vazifeyi görür. İnternetten özelliklerine bakın. Ben uydurmuyorum. Gerçek. Ekonominin düzelmesi için koronavirüs yayılmasını durdurmak zorundayız. Bunun için de spreyleri kampanya yaparak devlete duyurmalıyız. Devlet de bu yöntemi yaygınlaştırmalı. Sosyal medya çevreniz genişse video çekerek bu yöntemi herkese duyurun lütfen. Kurtulalım şu beladan. Başka çıkış yolu yok. Markaya çok takılmayın spreyin özellikleri önemli. Koronadan bıktık artık. Bu kısıtlamalar hepimizi mahvetti batıyoruz.

Leave a comment

Your email address will not be published.